God Is An Astronaut na koncercie w Polsce!

God Is An Astronaut powracaj do Polski. Czarodzieje post-rocka 1 maja zagrają w Warszawie w ramach trasy Epitaph European Tour 2018, którą będą promować nowy album. Koncert odbędzie się w klubie Progresja.

„Epitaph”, dziewiąty longplay God Is An Astronaut, trafi do sprzedaży 27 kwietnia. Krótko po premierze albumu pochodząca z Irlandii formacja ruszy na koncerty.

Na trasie nie mogło zabraknąć Polskiego przystanku, dlatego też muzycy zagrają 1 maja w Warszawie.

„Każde z ich wcześniejszych wydawnictw oferowało zapierającą dech w piersiach podróż dźwiękową, ale to nadchodzące, dziewiąte wydawnictwo ma być najbardziej emocjonalnym, w którym bracia Kinsella widzą duży postęp w brzmieniu, pozostając przy tym wiernymi etosowi, który pomógł zdefiniować twórczość zespołu” – o „Epitaph” pisze wydawca, wytwórnia Napalm Records.

Przypomnijmy: grupa God Is An Astronaut istnieje od 2002 r. Po raz ostatni w Polsce wystąpiła w 2015 r. z materiałem z „Helios Erebus” – jak na razie ostatniego albumu zespołu wydanego w 2015 r.

Bilety na warszawski koncert God Is An Astronaut w cenie 69 zł znajdziecie na stronie organizatora, agencji P.W. Events.

W roli supportu pojawi się Xenon Field, poruszający się w nurtach experimental i electro duet z Dublina.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV