Five Finger Death Punch mają nowego perkusistę

Five Finger Death Punch mają nowego perkusistę. Jeremy’ego Spencera, który opuścił zespół w związku z problemami zdrowotnymi, zastąpi Charlie „The Engine” Engen. „Ten koleś to bestia” – nowego bębniarza zespołu komplementuje gitarzysta Jason Hook.

Five Finger Death Punch niedawno poinformowali, że rozpoczęli prace nad kolejnym wydawnictwem, wrzucając na Instagram pierwsze relacje ze studia. W ostatnich miesiącach popularni metalowcy z Las Vegas zażegnali kilka problemów, m.in. te związane z wytwórnią i nałogiem Ivana Moody’ego, ale pojawił się nowy – związany z posadą perkusisty.

Five Finger Death Punch niedawno pożegnali dotychczasowego bębniarza. Jeremy Spencer, który od początku istnienia zespołu zasiadał za bębnami, musiał opuścił szeregi grupy. Wszystko przez problemy z kręgosłupem, które zmusiły go do poddania się kolejnej operacji, tym samym wykluczając go z pracy w zespole. Kto zastąpi Spencera? To już pewne: nowym członkiem Five Finger Death Punch już oficjalnie został Charlie „The Engine” Engen.

Engen dał się poznać fanom grupy podczas ubiegłorocznej trasy Five Finger Death Punch.

– Właściwie to Jeremy Spencer znalazł Charliego – tłumaczy Jason Hook.

– Kiedy Jeremy powiedział nam, że zastanawia się nad zakończeniem działalności, kiedy przeszedł przez kilka różnych operacji i naprawdę liczył się z tym, że nie będzie w stanie grać, zrozumieliśmy go. Od razu jednak powiedział: „Dobra wiadomość jest taka, że kogoś znalazłem. Jest na Instagramie gość o imieniu Charlie”. Od razu zacząłem szukać nagrań. Kiedy znalazłem i obejrzałem kilka, pomyślałem: „Ten koles to bestia”. Skontaktowaliśmy się z Charliem – opowiada Hook.

Engen już nagrywa partie perkusji na nowy, ósmy album Five Finger Death Punch, który może ukazać się jeszcze w 2019 r. Jak idą prace nad krążkiem, sprawdzicie poniżej.

Przypomnijmy: dyskografię Five Finger Death Punch zamyka wydany w 2018 r. album „And Justive For None”.

Licencjonowany merch Five Finger Death Punch – koszulki, kubki i inne gadżety – znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Derrick Austinson (CC BY-SA 2.0)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV