Five Finger Death Punch coverują The Offspring

Nieśmiertelny utwór formacji The Offspring przerabia ekipa Five Finger Death Punch. W wersji z klipem, mocnym, militarnym przesłaniem i bezkompromisowym brzmieniem – oto ich wersja „Gone Away”!

Po dojściu do porozumienia z wytwórnią i powrocie do formy wokalisty Ivana Moody’ego Five Finger Death Punch przymierzają się do wydania nowego albumu. Aby skrócić fanom czas oczekiwania i zrekompensować okres ciszy, z początkiem grudnia zespół wydał składankę podsumowującą ostatnie 10 lat działalności grupy.

Album „A decade of destruction” to w większości numery już znane, ale znalazły się na nim również 2 premierowe kawałki: „Trouble” oraz skomponowany przez The Offspring „Gone Away”, który właśnie doczekał się osobnego klipu. Spodziewacie się odcinania kuponów od dokonań Dextera Hollanda & Co.? Nie, Five Finger Death Punch zrobili to po swojemu.

– Każdy utwór ma tak dużo znaczeń, jak dużo osób go słucha – zauważa Zoltan Bathory z Five Finger Death Punch. – Tworząc własny klip, mogliśmy pokazać jedną z możliwości interpretacji, nasze własne spojrzenie. Pokazaliśmy, co ten utwór oznacza dla nas.

– Piękno jest w oczach widza – dodaje Bathory. – Pokazując jakąś część naszej percepcji, dzielimy się również tym, co sami czujemy. „Gone Away” to jeden z tych numerów, które łapią za serce. Nasza interpretacja może być dla wielu zaskoczeniem, ale tak właśnie odbieramy ten utwór.

Utwór wraz z klipem możecie sprawdzić poniżej.

Przypomnijmy: w 2018 r. Five Finger Death Punch zamierzają wypuścić pełnoprawny longplay. Co wiemy o planowanym wydawnictwie?

Jason Hook, gitarzysta zespołu, zdradził niedawno, że nowy krążek Five Finger Death Punch to 16 nowych utworów, z których część nawiązuje do klimatu wcześniejszych dokonań zespołu, część zaś przynosi znaczące zmiany. Całość Hook określił zbiorem „killerów”.

– Kiedy masz masz już skończone nagranie, siadasz, słuchasz tego, a później stwierdzasz: „K***a, to naprawdę dobre. Zrobiliśmy to. Zrobiliśmy coś nowego”. Lubię to uczucie. Poza tym spałem w swoim łóżku, co też jest fajne – podsumował Hook (grupa pracowała w rodzinnym Las Vegas – red.).

Jak na razie ostatnim albumem Five Finger Death Punch jest „Got Your Six” z 2015 r.

Licencjonowany merch Five Finger Death Punch, w tym koszulki, kubki i inne gadżety, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV