Ekipa Bacteryazz wraca na koncertowy szlak. „Mocno i szybko”

Nie zwalniają tempa członkowie koszalińskiej formacji Bacteryazz. Grupa wraca na koncertowy szlak, ogłaszając daty nadchodzących gigów. Póki trasy Bacteryazz zakłada 14 przystanków. „Do trasy dojdzie jeszcze parę miast” – zapewnia zespół.

– Nie bierzemy jeńców. Kiedy komponowaliśmy numery na nasz ostatni album, chcieliśmy, żeby było mocno i szybko. Od początku było takie założenie i sprawdza się” – w niedawnym wywiadzie, na którym spotkaliśmy się w poznańskim barze Whiskey In The Jar, zapewniała nas reprezentacja Bacteryazz.

Wieść niesie, że na ich koncertach zdarzają się omdlenia – i bynajmniej nie jest to efekt niebezpiecznych bakterii, a konkretnego amoku na scenie i pod nią. Członkowie Bacteryazz potwierdzają te pogłoski, ale nie musicie wierzyć im na słowo. Lepiej wybrać się na koncert i przekonać się o tym na własnej skórze (najlepiej jednak kończąc na własnych nogach).

Począwszy od 12 stycznia grupa odwiedzi 14 miast, zaczynając od Gostynia (12 stycznia), Warszawy (13 stycznia) i Kościerzyny (26 stycznia). Pełną rozpiskę koncertów Bacteryazz udostępniamy poniżej.

Grupa Bacteryazz powstała w Koszalinie na początku 2013 r. Jej brzmienie to rockowo-metalowy odjazd z domieszką grunge’u, a przede wszystkim – polskimi tekstami. Zespół na bieżąco publikuje klipy do swoich numerów, cały czas sporo koncertując i zarażając nowych odbiorców.

Więcej o Bacteryazz dowiecie się z wywiadu, który znajdziecie na naszym kanale YouTube.

Polecamy również T.Cover utworu „Bacteryazz”, zrealizowany do utworu „Pracuj albo głoduj” T.Love. Cover odsłuchacie via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV