Dwa nowe teledyski od Mike’a Shinody z Linkin Park

Nie daje o sobie zapomnieć Mike Shinoda z Linkin Park, który po długiej przerwie spowodowanej śmiercią Chestera Benningtona wraca na scenę. Muzyk niespodziewanie opublikował dwa nowe teledyski do utworów z solowego albumu „Post Traumatic”.

„Ostatnie 6 miesięcy były jak rollercoaster. W tym chaosie zacząłem czuć ogromną wdzięczność za całe wasze wsparcie, za karierę, którą pozwoliliście mi mieć i za elementarną możliwość tworzenia – na początku roku pisał na Instagramie Mike Shinoda, niespodziewanie publikując pierwszy solowy minialbum.

Autorska epka „Post Traumatic”, nagrana przez drugiego wokalistę Linkin Park w duchu DIY, została wydana jako muzyczny zapis pierwszych miesięcy po stracie przyjaciela i lidera macierzystej formacji Mike’a Shinody – Chestera Benningtona. W tym duchu Shinoda zamierza wydać cały album również nazwany „Post Traumatic”.

– W swojej istocie żałoba jest bardzo osobistym, intymnym doświadczeniem – wyjaśniał Shinoda. – Nie jest to Linkin Park, nie jest to Fort Minor. To po prostu ja.

Pierwszy solowy koncert z materiałem z „Post Traumatic” Mike Shinoda zagra 12 maja w Los Angeles. Wokalista nie traci jednak czasu i wypuszcza 2 nowe utwory wraz z teledyskami „Crossing A Line” i „Nothing Makes Sense Anymore”.

Oba klipy sprawdzicie poniżej.

Formacja Linkin Park nie występuje od 20 lipca 2017 r., czyli od czasu samobójczej śmierci Chestera Benningtona. Ostatnim albumem nagranym przez zespół jest „One More Light” wydany krótko przed śmiercią wokalisty.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV