Dokument o Depeche Mode jesienią w kinach

Nie nadążacie z oglądaniem kolejnych muzycznych filmów? Wkrótce czeka nas premiera kolejnej produkcji. Pełnometrażowy dokument zapowiadają członkowie Depeche Mode. Film „Spirits In The Forest” wejdzie do kin 21 listopada.

Wyreżyserowany przez wielokrotnie nagradzanego filmowca i wieloletniego współpracownika Antona Corbijna, dokument „Depeche Mode: Spirits in the Forest” towarzyszył zespołowi na trasie Global Spitit Tour 2017/2018, podczas której zagrali dla ponad 3 milionów fanów na 115 koncertach na całym świecie.

Zagłębiając się w mocno emocjonujące historie sześciu fanów Depeche Mode, film łączy w sobie ekscytujące występy muzyczne nakręcone podczas ostatnich koncertów na trasie w słynnej berlińskiej Waldbühne („Scena leśna”) z osobistymi materiałami dokumentalnymi nakręconymi w rodzinnych miastach fanów z całego globu. Pokazuje nie tylko w jaki sposób i dlaczego popularność i znaczenie zespołu stale rosną w trakcie ich kariery, ale zapewnia unikalne spojrzenie na niesamowitą moc muzyki do budowania społeczności, umożliwiania ludziom pokonywania trudności oraz tworzenia/łączenia ponad barierami związanymi z językiem, lokalizacją, płcią, wiekiem i okolicznościami.

– Jestem niesamowicie dumny z tego, że mogę podzielić się tym filmem i jego potężną historią – komentuje Dave Gahan z Depeche Mode. – To niesamowite jak muzyka wpływa na życie naszych fanów.

– W dzisiejszym świecie pełnym zawirowań i podziałów muzyka naprawdę może być siłą napędową dobra i zbliżać ludzi – dodaje Martin Gore.

Marc Allenby, dyrektor generalny Trafalgar Releasing, powiedział w wiadomościach: – Trafalgar Releasing jest podekscytowany współpracą z Sony Music i zespołem Depeche Mode przy nadchodzącej premierze SPIRITS IN THE FOREST. Jako zespół, który zawsze był innowacyjny dzięki swojemu wyjątkowemu brzmieniu z niecierpliwością czekamy, aż fani z całego świata wspólnie będą mogli świętować jedno z najbardziej ekscytujących i wpływowych wydarzeń muzycznych ubiegłego wieku.”

Film „Depeche Mode: Spirits in the Forest” zostanie wyświetlony w kinach na całym świecie 21 listopada. Bilety będą dostępne w sprzedaży od 26 września na stronie spiritsintheforest.com, gdzie fani mogą znaleźć najbardziej zaktualizowane informacje na temat uczestnictwa w premierach oraz zapisania się na fan alerty. Na liście Trafalgar Releasing znajduje się również dokument „Roger Waters US + THEM”, który będzie miał swoją premierę w Polsce 3 października.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV