Disturbed zagrają koncert w Polsce w 2020

Przyszły rok koncertowy nabiera rumieńców. W czerwcu 2020 r. czeka nas kolejna wizyta Disturbed. Popularni Amerykanie tym razem przyjadą do Trójmiasta, by tam promować album swój ostatni „Evolution”.

Członkowie Disturbed, którzy na początku roku nieoczekiwanie stali się najpopularniejszym zespołem rockowym w Polsce, w ubiegłym roku wydali album „Evolution”. Dave Draiman & Co. już raz byli w Polsce, by promować materiał z płyty. Muzykom z Chicago najwyraźniej spodobało się w naszym kraju, ponieważ postanowili wrócić. Disturbed 16 czerwca zagrają w Ergo Arenie w Trójmieście w ramach kolejnej części Evolution World Tour.

Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w piątek, 8 listopada, o godz. 10.00 na LiveNation.pl I Ticketmaster.pl.

Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpoczyna się 6 listopada o godz. 10.00 i potrwa do 8 listopada do 9.00. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się dzień później na Ticketmaster.pl i potrwa do 8 listopada do 10.00.

Szczegóły koncertu udostępniamy poniżej.

Disturbed istnieją od 1996 r. Zespół założyli Dan Donegan, Steve Kmak i Mike Wengren. Skład uzupełnił David Draiman. Grupa zadebiutowała w 2000 r. albumem „The Sickness”. Do dziś Disturbed sprzedali ponad 12 mln albumów, co czyni zespół jedną z najbardziej dochodowych kapel ostatnich lat.

Pełna ofertę merchu Disturbed znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. S. Brending (CC BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV