Disturbed wraca z nowym materiałem. „Evolution”

Premierę nowego albumu zapowiada Disturbed. Krążek popularnych metalowców z Chicago trafi do sprzedaży w październiku. Pierwszy singiel „Evolution” pojawił się na oficjalnym kanale grupy.

Członkowie Disturbed w ostatnich latach zwolnili nieco tempo, by na dobre powrócić w 2015 r. Ich poprzedni album „Immortalized”, na którym znalazł się głośny cover „The Sound of Silence” duetu Simon & Garfunkel, zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200 w USA.

Zespół spróbuję przeskoczyć poprzeczkę 19 października, wydając następcę „Immortalized”. Nowy album Disturbed pt. „Evolution” będzie siódmym wydawnictem grupy.

„Z ogromną dumą, radością i niecierpliwością czekamy na moment, w którym porzielimy się ze światem kolejnym rozdziałem twórczości Disturbed. Album jest naprawdę unikalny, a dla nas wyjątkowy. Mamy nadzieję, że słuchając go, świat będzie miał podobne odczucia” – komentuje zespół.

„«Evolution» prezentuje najbardziej odważną i eklektyczną kombinację brzmień i nastrojów, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy w naszej karierze. Każdy utwór ma swoją prawdziwą tożsamość, emocje i moc” – podsumowują członkowie Disturbed.

Pierwszy singiel zapowiadający „Evolution” udostępniamy poniżej.

Disturbed istnieją od 1996 r. Zespół założyli Dan Donegan, Steve Kmak i Mike Wengren. Skład uzupełnił David Draiman.

Grupa zadebiutowała w 2000 r. albumem „The Sickness”. Do dziś Disturbed sprzedali ponad 11 mln albumów, co czyni zespół jedną z najbardziej dochodowych kapel ostatnich lat.

Pełna ofertę merchu Disturbed znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Sven Mandel (CC BY-SA 4.0)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV