Der Rammstein-Truck: Wiemy gdzie dokładnie zatrzyma się ciężarówka

Wiemy, gdzie zatrzyma się Der Rammstein-Truck. Jak informuje zespół, ciężarówka 24 maja zatrzyma się pod Silesia City Center w Katowicach – wraz nową muzyką Niemców i biletami na ich stadionową trasę.

Rammstein lubi rozmach. Imponujące klipy były zaledwie początkiem kampanii promującej nowy album zespołu, który wydając „Rammstein”, powrócił po 10-letniej przerwie wydawniczej. W chwili obecnej w trasie jest ciężarówka Der Rammstein-Truck.

Rammstein-Truck odwiedził już m.in. Berlin i Brukselę. W piątek, 24 maja, tir ma dojechać do Katowic. Znamy już dokładne godziny i miejsce postoju ciężarówki. Od godz. 16.00 do 19.00 Rammstein-Truck ma stać pod Silesia City Center przy ul. Chorzowskiej 107. Taka informacja widnieje na stronie www.truck.rammstein.de/en

Rammstein-Truck ma być dużą atrakcją dla fanów niemieckiej formacji, oferując możliwość wspólnego odsłuchu płyty, konkursy i inne atrakcje.

„To wasza szansa na wygranie biletów na wyprzedaną trasę stadionową” – zachęca Rammstein.

Przypomnijmy: siódmy, imienny album Rammstein trafił do sprzedaży 17 maja. To pierwsze wydawnictwo grupy od czasu premiery „Liebe ist für alle da” z 2009 r.

Album promują single „Deutschland” i „Radio”.

Odsłuch całej płyty znajdziecie via [link]

Po płyty, koszulki oraz książkę „Rammstein – Die Band” autorstwa Łukasza Dunaja zaglądajcie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV