Decapitated ruszają w trasę po Polsce. Gościnnie Mentor i Baest

Polska część tegorocznej trasy Decapitated coraz bliżej. Począwszy od 21 marca i koncertu w Toruniu, ekipa Decapitated odwiedzi osiem miast. Grupie towarzyszyć będą goście: Mentor i Baest.

– Bardzo się cieszę, że udało nam się zaprosić na polską część trasy zespół Mentor, który wydał ostatnio świetną płytę i z pewnością namiesza dużo na rodzimym i zagranicznym rynku, oraz zespół Baest, który ma totalną energię na scenie i przywraca wiarę w kontynuowanie tradycji oldschoolowego death metalu – komentuje Vogg, gitarzysta Decapitated.

Począwszy od 21 marca, trasa obejmie 8 miast: Toruń, Gostyń, Gdynię, Świdnicę, Tychy, Opole, Krosno i Kraków.

Szczegółową rozpiskę trasy udostępniamy poniżej

Trasa Kill The European Cult 2019 będzie dla Decapitated okazją do zaprezentowania materiału z płyty „Anticult”, której promocję mocno utrudniły pozamuzyczne zawirowania.

– Jest to wyraz buntu. Muzyka rockowa, metalowa zawsze była muzyką buntowników i myślę, że „Anticult” dość jednoznacznie to wyraża – tuż po wydaniu „Anticult” tłumaczył nam Rasta, frontman Decapitated.- Album opowiada o poszukiwaniu wolności, o poszukiwaniu samego siebie, o tym, że zawsze musisz zastanowić się nad tym, jaki będzie efekt twoich poczynań, ponieważ istnieje związek przyczynowo-skutkowy pomiędzy tym, co robisz, a tym, co dostajesz w zamian.

Przypomnijmy: Decapitated wystąpią na tegorocznym Pol’and’Rock Festival. Występ wirtuozów death metalu zaplanowano na ostatni dzień festiwalu.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV