David Hasselhoff nagrywa metal. Solowy album w drodze

David Hasselhoff potrafi zaskoczyć. Popularny aktor, znany m.in. z ponadczasowych ról w „Nieustraszonym” i „Słonecznym patrolu”, nosi się z zamiarem wydania solowej płyty. Jak zaznacza, zamierza nagrać rasowy heavy metal.

David Hasselhoff to prawdziwa ikona lat 80. i 90. Większość osób kojarzy go z karierą aktorską, ale Hasselhoff ma na koncie również kilkanaście albumów, w tym kilka bestsellerów. Kiedy w 1989 r. zaśpiewał na berlińskim murze piosenkę „Looking for Freedom”, stał się królem list przebojów. Jego panowanie wprawdzie dawno minęło, ale Hasselhoff bynajmniej nie zamierza składać broni.

Amerykański aktor i muzyk niemieckiego pochodzenia zdradził Deutsche Presse-Agentur, że pracuje nad nowym albumem. Pewnie nie pisalibyśmy o tym, gdyby nie to, że Hasselhoff zamierza zagrać ostro.

– Robię numery heavy metalowe na mój nowy album – oznajmił Hasselhoff. – Jeszcze nie wiem, jak go nazwę, ale powinien się nazywać „Wszystkie chwyty dozwolone”.

– Robię wszystko. Bo mogę – dodał serialowy ratownik Mitch.

Płyty możemy spodziewać się w czerwcu 2019 r. Wśród utworów, które się na niej znajdą, ma być m.in. nowa wersja superprzeboju „Looking for Freedom”, który odkurzamy poniżej.

To jak – czekacie na metal od Davida Hasselhoffa?

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV