Corey Taylor zaręczył się. Wokalista pochwalił się na Instagramie

Corey Taylor to jeden z najaktywniejszych w mediach społecznościowych muzyków rockowych. Charyzmatyczny frontman Slipknot i Stone Sour tym razem poinformował o dużej zmianie w swoim życiu. Wokalista właśnie oświadczył się swojej dziewczynie Alici Dove.

Corey Taylor ma za sobą trudny czas, o czym często opowiada w wywiadach – i co ma znaleźć odzwierciedlenie w tekstach najnowszych utworów Slipknot. Wygląda jednak na to, że najgorsze ma już za sobą. W chwili obecnej muzyk jest szczęśliwie zakochany w tancerce Alici Dove, której oświadczył się w niedzielny poranek.

„Po śniadaniu w domu, kiedy odkładałam salsę do lodówki, zamykałam drzwi, a Corey stał tam z pierścionkiem. Uklęknął. Momentalnie zaczęłam płakać” – przebieg zaręczyn relacjonuje świeżo upieczona narzeczona wokalisty.

„Oświadczył się w kuchni. Nic wyszukanego, ale to było zajebiście doskonałe” – dodaje Dove.

Corey Taylor pozostał bardziej powściągliwy, publikując zdjęcie pierścionka na palcu swojej wybranki serca i krótki opis: „L’adorilust. Forever. And Ever”.

Alicia Dove będzie trzecią żoną Taylora. Pierwszą, Scarlett Stone, poślubił w 2004 r. Para rozstała się trzy lata później. Z drugą żoną, Stephanie Luby, wokalista był związany w latach 2009-2017.

Wkrótce Taylor będzie musiał skupić się na pracy ze Slipknot. Przed zespołem intensywny czas. W czerwcu grupa rozpocznie trasę promującą najnowszy album, który planowo ma trafić do sprzedaży w sierpniu. Tournée bez większych przerw trwać będzie aż do początku listopada.

W międzyczasie Slipknot odwiedzi Polskę, przyjeżdżając na Mystic Festival. Amerykanie będą głównymi gwiazdami pierwszego dnia imprezy 25 czerwca.

Najnowszy merch Slipknot, w tym koszulki i inne akcesoria, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Paul Harries Photographer (www.facebook.com/TheCoreyTaylor)

View this post on Instagram

L’adorilust. Forever. And Ever.

A post shared by Corey Taylor (@coreytaylor) on

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV