Corey Taylor wziął ślub. Muzyk poślubił dotychczasową narzeczoną

Corey Taylor poślubił swoją dotychczasową narzeczoną Alicię Dove. W miniony weekend para stanęła na ślubnym kobiercu w Las Vegas. Wiadomość o ceremonii przekazał Kyle Sanders, basista grupy Hellyeah.

Ostatnie lata były trudnym czasem dla Coreya Taylora. Wygląda jednak na to, że wokalista uporał się ze swoimi demonami i wyszedł na prostą. Taylor właśnie rozpoczął nowy etap. Muzyk poślubił Alicię Dove, swoją dotychczasową narzeczoną.

Para zaręczyła się w kwietniu tego roku.

„Po śniadaniu w domu, kiedy odkładałam salsę do lodówki, zamykałam drzwi, a Corey stał tam z pierścionkiem. Uklęknął. Momentalnie zaczęłam płakać” – przebieg zaręczyn w kwietniu relacjonowała świeżo upieczona wówczas narzeczona wokalisty.

Od tego czasu sprawy nabrały tempa. W zeszły weekend para wzięła ślub, o czym poinformował Kyle Sanders, zaproszony na ślub Taylorów członek Hellyeah. Basista opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z parą młodą opatrzone jednoznacznym komentarzem.

„Przesyłam wiele miłości dla Coreya i Alici z okazji zawarcia umowy małżeńskiej. Świetny czas. Jestem wdzięczny za możliwość bycia częścią celebracji waszego małżeństwa. Idą dobre czasy” – napisał Sanders.

Alicia Dove jest trzecią żoną Taylora. Pierwszą, Scarlett Stone, frontman Slipknot poślubił w 2004 r. Para rozstała się trzy lata później. Z drugą żoną, Stephanie Luby, wokalista był związany w latach 2009-2017.

Ostatni polski koncert Slipknot miał miejsce 25 czerwca na Mystic Festival w Krakowie. W 2020 r. zespół ponownie dotrze do Polski. Koncert odbędzie się 6 lutego w Łodzi. Wydarzenie organizuje agencja Live Nation.

Najnowszy merch Slipknot, w tym koszulki i inne akcesoria, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Paul Harries Photographer (www.facebook.com/TheCoreyTaylor)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV