Corey Taylor udostępnił swoją sesję ślubną

W połowie października nowy etap rozpoczął Corey Taylor. Lider Slipknot poślubił swoją dotychczasową narzeczoną Alicię Dove. Muzyk pochwalił się sesją ślubną ze swoją świeżo upieczoną małżonką.

Wiadomość o ślubie Coreya Taylora i Alicii Dove obiegła media 15 października, ale bynajmniej nie za sprawą pary młodej, a ich przyjaciela i zarazem basisty grupy Hellyeah, który opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z ceremonii ślubnej.

Świeżo upieczeni małżonkowie postanowili podzielić się ze światem radosną nowiną. Corey i Alicia Taylor opublikowali na Instagramie swoją sesję ślubną. Ślub miał miejsce w malowniczej scenerii parku stanowego Valley of Fire w Nevadzie, nic więc dziwnego, że zdjęcia wyszły fenomenalnie.

Sesję możecie zobaczyć poniżej.

Alicia Dove jest trzecią żoną Taylora. Pierwszą, Scarlett Stone, frontman Slipknot poślubił w 2004 r. Para rozstała się trzy lata później. Z drugą żoną, Stephanie Luby, wokalista był związany w latach 2009-2017.

Ostatni polski koncert Slipknot miał miejsce 25 czerwca na Mystic Festival w Krakowie. W 2020 r. zespół ponownie dotrze do Polski. Koncert odbędzie się 6 lutego w Łodzi. Wydarzenie organizuje agencja Live Nation.

Najnowszy merch Slipknot, w tym koszulki i inne akcesoria, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Paul Harries Photographer (www.facebook.com/TheCoreyTaylor)

View this post on Instagram

Valley of Fire 10.6.19

A post shared by Alicia Taylor (@aliciadove) on

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV