Corey Taylor udostępnia kolejny solowy singiel

Corey Taylor udostępnia kolejny singiel z solowej płyty. Charyzmatyczny frontman Slipknot, który ostatnio pracuje na podwójnych obrotach, tym razem podzielił się mocnym rockowym numerem.

Za Coreyem Taylorem trudno nadążyć. Promocję płyty zaczął od hip-hopowego singla, by niedługo później zaprezentować rasowy country rock. Jak sam przekonuje, w każdej odsłonie jest w stu procentach sobą.

Najnowszy singiel lidera Slipknot to mocny, typowo rockowy utwór. Singiel „Culture Head” to zapowiedź zaplanowanej na początek października płyty „CMFT”, będącej solowym debiutem Taylora.

Odsłuch „Culture Head” znajdziecie poniżej.

Wszystko wskazuje na to, że album „CMFT” będzie bardzo zróżnicowany. Ostatnio Taylor zaskoczył wszystkich, prezentując singiel utrzymany w duchu hip-hopu. Niedługo później muzyk wrzucił do sieci przyjemną rockową piosenkę „Black Eyes Blues” z chwytliwym refrenem i wygładzonym brzmieniem. Co dalej? Spodziewamy się absolutnie wszystkiego.

– To na pewno będzie coś opartego o rocka, ale będzie to rock, który spotyka bardzo wiele różnych rzeczy. Mocniejsze rzeczy, ale też rozbudowane, zrobione z rozmachem, monumentalne piosenki gitarowe, które będziecie chcieli śpiewać, bo taki właśnie jestem. Nie zamierzam walczyć z samym sobą – zapowiada Taylor.

CZYTAJ TEŻ: COREY TAYLOR CHCE OTWORZYĆ Z ŻONĄ FOOD TRUCKA

Wokalista zdradził, że w nagraniach pomogli mu członkowie zespołu, z którym wcześniej dawał występy solo, a także kilku zaprzyjaźnionych muzyków, w tym Christian Martucci, kolega ze Stone Sour.

Album „CMFT” znajdziecie w naszym zestawieniu najbardziej wyczekiwanych albumów tego roku.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV