Corey Taylor tańczy na rurze. Nowy klip Stone Sour

Jazda na skuterze i taniec na rurze na przestrzeni jednego klipu to dużo, ale nie dla Coreya Taylora, który nie oszczędza się w nowym teledysku Stone Sour. Grupa publikuje kolejne video promujące „Hydrograd”.

„Rose Red Violent Blue (This Song Is Dumb & So Am I)” to kolejny utwór z „Hydrograd”, który doczekał się osobnego klipu – po „Fabuless” i „Song #3”.

Klip do „Rose Red Violent Blue (This Song Is Dumb & So Am I)” zrealizowany przez Ryana Valdeza ma jednego bohatera. Jest nim Corey Taylor, tym razem pokazujący swoje umiejętności w tańcu na rurze. Wszystkiemu przyglądają się członkowie Steel Panther, którzy również pojawiają się w teledysku. Cała akcja dzieje się w klubie nocnym. Video możecie sprawdzić poniżej.

Warto odnotować, że Corey Taylor i załoga Steel Panther to starzy znajomi. Zespół zaprosił wokalistę Stone Sour do niedawno opublikowanego klipu do utworu „Wasted Too Much Time”. Panowie mają też na koncie wspólne występy, m.in. na festiwalu Download Festival. Taylor pojawił się ponadto na „Feel The Steel” – pierwszym dużym albumie Steel Panther.

Koszulki Stone Sour oraz biografię Coreya Taylora, będącego również liderem formacji Slipknot, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV