Corey Taylor o nowych tekstach Slipknot. „Szczere i surowe”

Coraz częściej o nowym albumie mówią członkowie Slipknot. Krążek, który zgodnie z ostatnimi zapowiedziami grupy, powinien ukazać się w 2019 r. w dużej mierze jest już gotowy. „Dla mnie są to najlepsze teksty, jakie kiedykolwiek napisałem” – o słowach na album wypowiada się Corey Taylor.

– Dla mnie osobiście to było kilka ciężkich lat – w najnowszym wywiadzie dla prowadzącego program Full Metal Jackie zwierzył się Corey Taylor. – W najnowszych tekstach zawarłem elementy depresji, z którą walczyłem, przy okazji określając sposób, w jaki chcę o niej pisać. Dla mnie są to najlepsze teksty, jakie kiedykolwiek napisałem. Prawdopodobnie na przestrzeni tych wszystkich lat nigdy się tak nie otworzyłem

– Wiem, że Clown (perkusista Slipknot – red.) był pod wrażeniem, jak szczere i surowe są te teksty. Zupełnie jak kiedyś – stwierdził wokalista.

Wciąż jednak nie do końca wiadomo, kiedy możemy spodziewać się nastepcy „.5: The Gray Chapter”, ostatniego albumu Slipknot.

– Wiem, że będziemy próbować wypuścić album w przyszłym roku, chociaż to wciąż wszystko spekulacje – przyznał niedawno Taylor. – Najlepszy sposób, by rozbawić Boga, to opowiedzieć mu o swoich planach. Po prostu robię swoje. Plan na ten moment to przyszły rok, ale to po prostu plan, bo wciąż nie mamy niczego konkretnego, zobaczymy więc, co się będzie działo.

Przypomnijmy: najnowszym wydawnictwem Slipknot jest zmontowany przez Clowna dokument „The Day Of The Gusano” poświęcony pierwszemu koncertowi zespołu w Meksyku. DVD promowała koncertowa wersja „Psychosocial”. Ostatnia pełnoprawna trasa Slipknot (trasa promująca album „.5: The Gray Chapter” – red.) zakończyła się w listopadzie 2016 r.

Najnowszy merch Slipknot, w tym koszulki i inne akcesoria, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV