Co z Mystic Festival? Organizatorzy wystosowali komunikat

Szalone tempo, w jakim rozprzestrzenia się koronawirus, nie nastraja optymistycznie. Poważnie zagrożony wydaje się sezon festiwalowy. Organizatorzy Mystic Festival, jednego z największych krajowych festiwali, wystosowali oficjalny komunikat do osób czekających na imprezę.

„Wszyscy doświadczamy skutków pandemii nowego wirusa i stosujemy się do zaleceń WHO oraz polskich władz, wierząc, że dzięki mobilizacji całego świata skończy się szybko i będziemy mogli bezpiecznie wrócić do tego, co napędza wasze i nasze życie: do koncertów” – czytamy na fanpage’u Mystic Festival.

„Niezmiennie przygotowujemy się do Mystic Festival 2020 w czerwcu” – informują organizatorzy. „Gdyby jednak miało się okazać, że festiwal nie może się odbyć w tym terminie, niezwłocznie was poinformujemy (w razie odwołania: również o sposobie zwracania biletów). Póki co jednak wierzymy, że przetrwamy ciężkie czasy i spotkamy się w Krakowie, by razem cieszyć się muzyką”.

Pełną treść komunikatu znajdziecie poniżej.

Przypomnijmy: Mystic Festival 2020 odbędzie się 10 i 11 czerwca na terenie Muzeum Lotnictwa w Krakowie i po raz pierwszy przybierze formę imprezy open air.

Gwiazdy Mystic Festival 2020 to m.in. Judas Priest, Nightwish, Mercyful Fate, Gojira i Mastodon.

Informacje o biletach oraz szczegóły festiwalu znajdziecie na stronie www.mysticfestival.pl

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV