Bring Me The Horizon zapowiadają premierę nowego utworu

Po wydaniu płyty „Amo”, której premiera wzbudziła spore emocje, członkowie Bring Me The Horizon skupili się na koncertowaniu. Nową muzykę zespół zaprezentuje w listopadzie. Będzie to napisany na potrzeby gry „Death Stranding” utwór „Ludens”.

Niespodzianka dla fanów Bring Me The Horizon. W listopadzie zespół opublikuje premierowy utwór. Nie będzie to część żadnego większego wydawnictwa grupy. Utwór „Ludens”, którego zapowiedź pojawiła się na fanpage’u Bring Me The Horizon, to efekt współpracy zespołu z zajmującą się tworzeniem gier komputerowych firmą Kojima Productions. Singiel trafi na ścieżkę dźwiękowa nowej gry „Death Stranding”.

Oficjalną zapowiedź singla udostępniamy poniżej.

Warto odnotować, że muzyka Bring Me The Horizon wkrótce pojawi się także w innym soundtracku. W połowie października do sprzedaży wejdzie gra WWE 2K20. Graczom, którzy postanowią ją sprawdzić, rozgrywkę umili „Wonderful Life”, utwór z ostatniej płyty angielskiej formacji.

„Amo”, ostatni album Bring Me The Horizon”, ukazał się na początku 2019 r.

– Cały album to eksplorowanie tematu miłości i różnych jej aspektów. Toksyczne relacje, koniec relacji. To też jasna strona miłości, np. pierwsze zakochanie – znaczenie płyty zaraz po premierze wyjaśniał wokalista Oli Sykes.

– Zawsze uważałem, że byliśmy rok przed wszystkimi zespołami, które patrzą, co się akurat podoba, żeby zrobić to samo. Zawsze myślimy do przodu, myślimy o tym, co już zrobiliśmy, ale nie po to, żeby zrobić to ponownie. Bardziej patrzymy na to, co możemy poprawić, żeby zrobić krok naprzód – warstwę muzyczną komentował z kolei gitarzysta Lee Malia.

Przypomnijmy: po raz ostatni Bring Me The Horizon wystąpili w Polsce na Przystanku Woodstock w 2016 r. Póki co zespół nie ma w planach koncertu w Polsce.

Merch Bring Me The Horizon znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV