Bring Me The Horizon opublikowali kolejny singiel z „Amo”

Premiera nowej płyty Bring Me The Horizon coraz bliżej. Zespół opublikował trzeci singiel z „Amo”, po raz kolejny odchodząc od metalcore’owych korzeni na rzecz bardziej radiowego brzmienia.

Wygląda na to, że Oli Sykes nie kłamał, kiedy zapowiadał, że Bring Me The Horizon zamierzają poszukać dla siebie miejsca w mainstreamie. „Medicine”, najnowszy singiel Anglików, to jak dotąd jeden z ich najbardziej radiowych utworów. Czy można mówić tu o zaskoczeniu? Raczej nie.

– Napiszemy utwory, które mogą być grane w radiu – uwielbiamy takie utwory, bo to dla nas wyzwanie – ale jednocześnie zamierzamy stworzyć rzeczy, które zaprzeczą wszystkiemu, co o nas wiecie – w niedawnym wywiadzie stwierdził Oli Sykes, frontman Bring Me The Horizon.

– W pewnych aspektach jest to cięższy materiał, co brzmi banalnie, ale tak jest. Nie zrozumcie mnie źle: jeśli ktoś sądzi, że wypuścimy znacznie cięższy album, tak nie będzie. Są utwory, które są bardziej popowe od wszystkiego, co do tej pory zrobiliśmy. Są też takie, które są dziwniejsze, nie brzmią nawet jak utwory rockowe, pomimo że są ciężkie i mroczne. Sięgają do innych rejonów wrażliwości. To nie brzmi jak nic, co nagraliśmy wcześniej – zaznaczył Sykes.

Przypomnijmy: premierę „Amo” wyznaczono na 25 stycznia. Obok świeżo opublikowanego utworu „Medicine”, którego odsłuch udostępniamy poniżej, krążek promują single „Mantra” i „Wonderful Life” z gościnnym udziałem Daniego Filtha z Cradle Of Filth.

Po raz ostatni Bring Me The Horizon wystąpili w Polsce na Przystanku Woodstock w 2016 r. Póki co nie mamy informacji o koncercie zespołu w naszym kraju w 2019 r.

Koszulki, bluzy i czapki Bring Me The Horizon, a także kilka nowości znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV