Bring Me The Horizon i gwiazda pop w nowym singlu

Członkowie Bring Me The Horizon ostatnio mocno zaskakują kolejnymi ruchami. Zespół nawiązał współpracę z popową wokalistką Halsey. Efekt ich współpracy to singiel „Birds of Prey” nagrany na potrzeby filmu „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)”.

Twórczość Bring Me The Horizon już dawno wykroczyła poza ramy metalcore’u, z którym wciąż kojarzony jest zespół. Wydając swój ostatni album „Amo”, Anglicy skręcili w stronę popu i elektroniki. Wydając z końcem 2019 r. niezapowiedzianą epkę „Go To”, Bring Me The Horizon nieoczekiwanie zaprezentowali awangardowe, eksperymentalne brzmienie.

Jednym z wielu gości na „Go To” była Halsey, amerykańska piosenkarka, jedna z największych gwiazd światowego popu. Wygląda na to, że to nie koniec współpracy Bring Me The Horizon z popową supergwiazdą. Na kanale Atlantic Records pojawił się właśnie nowy utwór grupy nagrany z Halsey.

Utwór „Birds of Prey” powstał na potrzeby filmu o tym samym tytule. Jego polski tytuł to „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)”. Polska premiera filmu miała miejsce 7 lutego.

Jeśli spodziewacie się cukierkowego popu, będziecie zaskoczeni. Singiel „Birds of Prey” to zaskakująco ciężki, nowoczesny utwór z brzmieniem charakterystycznym dla Bring Me The Horizon.

Utwór udostępniamy poniżej.

Przypomnijmy: Bring Me The Horizon wystąpią w Polsce 2 czerwca 2020 r. w Łodzi. Zespół obok Korn będzie główną gwiazdą przyszłorocznego Impact Festivalu.

Festiwal organizuje agencja Live Nation.

Merch Bring Me The Horizon znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV