Biografia Roba Halforda z Judas Priest we wrześniu

Długo wyczekiwana autobiografia Roba Halforda jeszcze w tym roku trafi do sklepów. Historia lidera Judas Priest w formie książkowej ukaże się wraz z końcem września. Poznaliśmy okładkę i tytuł wydawnictwa.

„Confess” – pod takim tytułem ukaże się autobiografia Roba Halforda, frontmana Judas Priest, ikony metalu, jednego z najbardziej wyrazistych artystów naszych czasów.

„«Confess» to jego pełna autobiografia, niezapomniana rock’n’rollowa historia, droga od osiedla domów komunalnych w Walsall do sławy wiodąca przez alkoholizm, narkotyki, więzienne cele, niegrzeczne seksualne schadzki i ponure osobiste tragedie, przez kurację odwykową, coming out, odkupienie, znalezienie miłości” – czytamy w opisie wydawnictwa

Okładkę książki możecie zobaczyć poniżej.

O planach wydania autobiografii Halford wypowiadał się już w 2018 r.

– Zamierzam napisać książkę. Myślałem o rzeczach, które mi się przydarzyły, a o których ludzie nie wiedzą. Będzie zabawnie. Zostałem osobiście pobłogosławiony przez Matkę Boską – zapewnił wówczas wokalista Judas Priest. – Jeśli to nie zachęci was do sprawdzenia mojej biografii, to nie wiem, co zadziała. Ale zostawmy to.

– Przytrafiło mi się tak dużo pięknych rzeczy – stwierdził wokalista. – Miałem bardzo, bardzo bogate życie. Moje życie nadal takie jest. Nie mógłbym być bardziej wdzięczny niż jestem teraz.

– Muszę to zrobić, ponieważ ludzie będą tworzyć własne historie, w których pojawią się ich interpretacje. Nie ma w tym nic złego, ale ważne jest, żeby takie rzeczy wychodziły ze źródła. Najlepsze książki, jakie napisano, np. o Mötley Crüe, o Lemmym czy o Led Zeppelin, zostały napisane prosto z serca wydarzeń – podsumował Halford.

Już nie możemy się doczekać. Jeśli lubicie książki, koniecznie sprawdźcie nasze najnowsze zestawienie „Książki o rocku i metalu, które musisz przeczytać”.

Merch Judas Priest, w tym bestsellerowe wzory koszulek, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV