As I Lay Dying na dwóch koncertach w Polsce

As I Lay Dying na dwóch koncertach w Polsce. Budzący sporo kontrowersji metalcore’owcy z San Diego wystąpią 12 kwietnia 2020 r. w warszawskiej Progresji oraz dzień później we wrocławskim A2. W roli gości pojawią się Whitechapel, Emmure oraz Une Misere.

Kariera As I Lay Dying rozwijała się wzorowo od 2000 r., kiedy zespół rozpoczął swoją działalność. Albumy z lat 2007-2012 zajmowały wysokie miejsca na Billboard Top 200. As I Lay Dying otrzymali od MTV2 w 2007 r. nagrodę Ultimate Metal God, byli też trzykrotnie wyróżniani nagrodami Artist Of The Year podczas San Diego Music Awards. Ukoronowaniem wspaniałej passy była nominacja do Grammy w 2008 roku za utwór „Nothing Left”.

W 2013 r. nad zespołem zebrały się czarne chmury. Wokalista i lider grupy Tim Lambesis został aresztowany w Oceanside w związku z próbą zlecenia zabójstwa żony. Zespół natychmiastowo zawiesił działalność i odwołał zaplanowane koncerty. Lambesis przyznał się do winy.

Od grudnia 2016 r. historia As I Lay Dying pisze się na nowo. Fani, promotorzy koncertów i przedstawiciele wytwórni Nuclear Blast wyciągnęli do zespołu pomocną dłoń, a w stosunku do wokalisty grupy uczynili to Jordan Mancino (perkusja), Josh Gilbert (gitara basowa), Phil Sgrosso (gitara) i Nick Hipa (gitara). Po pracy w studiu i koncertach Amerykanie we wrześniu tego roku wydali album „Shaped By Fire”. Pełne kluby na całym świecie oraz wysokie miejsca płyty na listach dowodzą, że fani potrzebują As I Lay Dying i muzyki kapeli z San Diego, która wciąż walczy o pełne odkupienie.

As I Lay Dying wystąpią w Polsce 12 kwietnia w klubie Progresja oraz 13 kiwietnia w Centrum Koncertowym A2 we Wrocławiu. Oprócz As I Lay Dying zagrająWhitechapel, Emmure oraz Une Misere.

Bilety na koncerty będą dostępne w sprzedaży od środy, 4 grudnia, od godz. 10:00 na www.sklep.knockoutprod.net

Szczegóły udostępniamy poniżej.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV