Architects z nowym utworem. „Royal Beggars”

Na dobre wraca formacja Architects. Zespół opublikował kolejny singiel promujący album „Holy Hell”, który popularni „Architekci” zamierzają wydać 9 listopada nakładem Epitaph Records.

Ich niedawno opublikowany singiel „Hereafter” w serwisie YouTube liczy sobie ponad 2 mln odtworzeń. Na fali dobrego przyjęcia pierwszego utworu z „Holy Hell” Architects podzielili się kolejnym singlem promującym ich najnowszy longplay.

Utwór „Royal Beggars” wraz z klipem udostępniamy poniżej.

„Holly Hell” będzie pierwszym albumem Architects nagranym po nieoczekiwanej śmierci Toma Searle’a, gitarzysty i brata perkusisty Dana Searle’a.

– W ciągu pierwszych miesięcy po śmierci Toma w ogóle sobie z tym nie radziłem – w rozmowie z magazynem „Kerrang!” wyznał Dan Searle. – Czułem się nieszczęśliwy i niespokojny. Ignorowałem to, próbując się jakoś pozbierać. W pewnym momencie zdałem sobie sprawę, że muszę się przez to czegoś nauczyć.

– Przychodzi moment, kiedy zastanawiasz się: „Co zostało?”. Jako grupa przyjaciół musieliśmy się odnaleźć – dodał Searle.

– Ostatecznie były dwie możliwości. Zamartwiać się i uwierzyć, że świat to okropne miejsce, dając mu się pokonać, lub żyć tak, jak chciałby tego Tom. Martwiłem się, że ludzie wyciągną z tej płyty przygnębiające przesłanie. Czułem pewien rodzaj odpowiedzialności, by pokazać ludziom światełko w tunelu – podsumował perkusista i zakończył: – Dla mnie, mówiąc najogólniej, „Holy Hell” jest o bólu, o tym, jak go przyjmujemy i jak sobie z nim radzimy. Ból ma swoje znaczenie. To moment, kiedy się uczymy i kiedy dojrzewamy.

Przypomnijmy: Architects istnieją od 2004 r. Zespół został założony w Brighton. Na jego koncie znajduje się 7 albumów, w tym uznawany przez wielu za kultowy „Ruin”. Ostatnim longplayem w dorobku Architects pozostaje „All Our Gods Have Abandoned Us” z 2016 r.

W Polsce Architects wystąpią 1 lutego. Ich koncert odbędzie się w klubie Stodoła. Wydarzenie organizuje agencja Go Ahead.

Sprzedaż biletów na warszawski koncert Architects prowadzona jest przez strony: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.empikbilety.pl, www.ticketclub.pl, www.ticketmaster.pl oraz przez sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn. Bilety są również dostępne w kasie Klubu oraz na www.stodola.pl

Płyty oraz licencjonowane wzory koszulek Architects znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV