Nieznany mężczyzna wtargnął na scenę podczas koncertu zespołu Architects

Wdzieranie się fanów na scenę to jeden z powszechnych incydentów podczas występów na żywo. Z wtargnięciem fana spotkali się ostatnio muzycy zespołu Architects. I nie było to dla nich zbyt miłe.

Sytuacja miała miejsce podczas koncertu zespołu w Adelaide w Australii gdzie mężczyzna wdarł się na scenę, podbiegł do gitarzysty Josha Middletona a następnie do mikrofonu wykrzyczał, że Architects nie okazują należytego szacunku swojemu zmarłemu gitarzyście, Tomowi Searle, który zmarł na raka w 2016 roku w wieku 28 lat.

Po uporaniu się z natarczywym fanem, wokalista grupy, Sam Carter, zwrócił się do publiczności i widać było, że jest wściekły. Zwrócił się bezpośrednio do mężczyzny, który przerwał koncert podczas jednej ze starszych piosenek w setliście zespołu.

– Przez wszystkie te pieprzone lata, grania w tych zespole i dawania z siebie zawsze stu procent nigdy nie spodziewałbym się, że jakiś typ wbiegnie na scenę, wyrwie mikrofon i będzie wykrzykiwał swoje problemy. To jest, kurwa, pojebane. – powiedział wściekły Carter.

– To nie jest gra. To prawdziwe życie i nie wiem za kogo, kurwa, uważa się osoba która przed chwilą wbiegła na scenę. Kiedy służby go obezwładniły krzyczał do mnie żebym okazał więcej szacunku dla Toma i śpiewał stare piosenki. A my graliśmy utwór z pierwszej płyty, głupi pojebie! – kontynuował gitarzysta.

Na koniec powiedział, że każdego dnia wspominają Toma i mają go cały czas w swoich sercach a osoba która wtargnęła na scenę powinna przemyśleć swoje zachowanie.

Wokalista odniósł się szerzej do tej sytuacji na swoim Twitterze.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.