Arch Enemy z dwoma dodatkowymi koncertami w Polsce!

To więcej niż dobra wiadomość dla fanów Arch Enemy. Organizatorzy Przystanku Woodstock dopiero co ogłosili koncert grupy na „najpiękniejszym festiwalu świata”, a tymczasem agencja Knock Out Productions informuje o kolejnych polskich występach formacji – w Krakowie i Gdańsku!

Od kiedy w 2014 r. ich szeregi zasiliła pochodząca z Kanady Allisa White-Gruz, wszystko się u nich zmieniło. Z wokalistką, kilkakrotnie wybraną przez prestiżowy „Revolver Magazine” najgorętszą metalówą świata, szwedzka formacja wydała niedawno drugi album – „Will to Power”.

Z materiałem z „Will to Power” Arch Enemy przyjedzie na Przystanek Woodstock, który – przypomnijmy – odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia. Ale to nie wszystko. Arch Enemy zagra w Polsce 2 dodatkowe koncerty – najpierw 16 czerwca w klubie Kwadrat w Krakowie, a dzień później w gdańskim klubie B90.

Jako supporty zagrają pochodząca z Ukrainy ekipa Jinjer oraz polska formacja Totem. Przedsprzedaż biletów startuje już w najbliższy poniedziałek o godzinie 11:00 na stronie sklep.knockoutprod.net

Po merch Arch Enemy zaglądajcie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV