Alter Bridge wracają do Polski

Popularni rockmani z Alter Bridge wracają do Polski. Amerykanie wystąpią 30 czerwca w katowickim MCK. Koncert będzie częścią tegorocznej trasy promującej album „Walk The Sky”.

Bilety w cenach 180 (przedsprzedaż) i 200 zł (w dniu koncertu) trafią do sprzedaży w najbliższy poniedziałek, 2 marca, o godz. 11.00. Szukajcie ich na Shop.metalmind.com.pl.

„Walk the Sky”, najnowszy, szósty już w dorobku krążek Alter Bridge, ukazał się w październiku ubiegłego roku i bardzo dobrze przyjął się zarówno wśród fanów i dziennikarzy. Na „Walk the Sky” znalazło się 14 utworów, a kwartet z wokalistą Mylesem Kennedym na czele sięgnął na tym albumie szczytów swoich możliwości.

W swojej twórczości Alter Bridge mieszają ze sobą elementy różnych rodzajów rocka i metalu, ale nawet najcięższe kompozycje przyprawione są sporą dawką melodii i energii, co najlepiej widoczne jest podczas koncertów grupy, za które Alter Bridge są uwielbiani przez fanów na całym świecie. Zespół doceniany jest również przez kolegów po fachu, takich jak Slash, Eddie Van Halen czy John Paul Jones, którzy gościnnie pojawiali się na scenie podczas koncertów amerykańskiej formacji.

– Zdecydowanie jesteśmy kapelą koncertową. Dla nas właśnie o to w tym wszystkim chodzi. Nagrywamy płyty, by potem móc grać je na żywo dla ludzi – poskreśla Myles Kennedy.

Szczegóły katowickiego koncertu Alter Bridge udostępniamy poniżej.

Czekając na start sprzedaży biletów, możecie sprawdzić merch Alter Bridge. Koszulki, naszywki i płyty zespołu znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV