Acid Drinkers coverują T.Love. Oto ich wersja „Nie, nie, nie”

35-lecie T.Love to duże wydarzenie, a urodzinowy prezent dla jednego z najważniejszych zespołów polskiego rocka musi być czymś wyjątkowym. Wie o tym Titus, który specjalnie dla T.Love wraz z kolegami z Acid Drinkers zaśpiewał przebój „Nie, nie, nie” – w całości po polsku!

Titus to taki typ, który prędzej zaśpiewa po francusku niż po polsku. Kiedyś żartował, że jak James Hetfield przerzuci się na czeski, on pociśnie z Acids w swoim ojczystym języku. Hetfield na czeski jeszcze się nie przerzucił, ale czego nie robi się dla T.Love.

Acid Drinkers nagrali swój cover piosenki „Nie, nie, nie”, a Titus – w całości zaśpiewał kultowy tekst Muńka. W ten sposób Acid Drinkers wzięli udział w akcji T.Cover mającej na celu pokazanie, jak ważnym dla polskiej muzyki zespołem jest T.Love. Akcja w założeniu ma przynieść nowe, odświeżone wersje utworów grupy obchodzącej w tym roku swoje 35-lecie.

W akcji T.Cover w sumie ma wziąć udział 12 wykonawców (po jednym na każdy miesiąc jubileuszowego roku zespołu). Do tej pory swoje covery utworów T.Love nagrali m.in. Katarzyna Nosowska, Organek, Dawid Podsiadło i Łąki Łan.

„Nie, nie, nie” w wersji Acid Drinkers sprawdzicie poniżej.

Przypomnijmy: od kilku dni Acid Drinkers oficjalnie ma nowego członka. To gitarzysta Łukasz „Dzwon” Cyndrzer znany z grupy Veal, który w zespole zastąpi Roberta „Bobby’ego” Zembrzyckiego (Bobby tymczasowo zastępował w Acids Wojciecha „Jankiela” Moryto, etatowego gitarzystę zespołu w latach 2009-2016 – red.).

Więcej o zmianach w obozie Acid Drinkers pisaliśmy w artykule: „Nowy człowiek w Acid Drinkers. «Młody, szczupły, ale nadrabia obłędem»”.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV