30 Seconds To Mars złożyli hołd zmarłym gigantom

Ostatnie miesiące dla rocka okazały się szczególnie trudne. Z odejściem wielkich postaci, przede wszystkim Chrisa Cornella i Chestera Benningtona, do dziś trudno się pogodzić. Nie jest to łatwe również dla członków 30 Seconds To Mars, którzy postanowili złożyć hołd zmarłym gigantom.

Największe przeboje Davida Bowiego, Prince’a, George’a Michaela, Chrisa Cornella i Chestera Benningtona połączone w jeden utwór? O tym, że to możliwe, słuchaczy BBC1 postanowiła przekonać grupa 30 Seconds To Mars, która łącząc utwory zmarłych gwiazd, złożyła im muzyczny hołd.

Jakie dokładnie utwory zagrali Jareg Leto i jego koledzy, nie zdradzamy. Zapis sesji udostępniamy poniżej.

Warto odnotować, że wspomnieniowy medley nie był jedynym wykonaniem 30 Seconds To Mars podczas sesji dla BBC1. Zespół zagrał również „Kings and Queens” z albumu „This is War” oraz najnowszy singiel „Walk On Water”. Oba nagrania znajdziecie na kanale BBC1.

Przypomnijmy: Chris Cornell zmarł 18 maja w pokoju hotelowym w Detroit. Wokalista powiesił się po koncercie z Soundgarden; sekcja zwłok wykazała obecność dużej ilości leków w jego organizmie. Chester Bennington zmarł 2 miesiące później – 20 lipca. Głos Linkin Park, podobnie jak Cornell, popełnił samobójstwo. Pogrzeb odbył się 30 sierpnia.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV