Mystic Festival: Znamy pełen skład imprezy

Znamy pełen skład Mystic Festival. Do obsady wydarzenia, które odbędzie się w dniach 2-4 czerwca na terenie Stoczni Gdańskiej, dołączają kolejni wykonawcy. Wśród nich: Solstafir, Anna von Hausswolff i Imperial Triumphant.

Solstafir, Anna von Hausswolff, Imperia Triumphant, Årabrot, Bleed From Within, Dolch, William Malcolm/Nightrun87, Favorit89 – jeśli potraficie wymienić wszystkie te nazwy jednym tchem, to znak, że musicie być na przyszłorocznym Mystic Festival, bo właśnie ci artyści jako ostatni dołączyli do line-upu imprezy.

Tym samym znamy już pełną obsadę Mystic Festival. W sumie do Trójmiasta przyjedzie 70 zespołów. Na festiwalu zagrają m.in. Judas Priest, Gojira i Mercyful Fate, a oprócz tego Mastodon, Killing Joke, The HU i wiele innych znakomitych składów. Polskę reprezentować będą m.in. Materia, Dopelord, Red Scalp i Tester Gier.

Festiwal ma odbyć się na powierzchni 10 hektarów. Wśród pięciu festiwalowych scen aż trzy będą scenami open air.

„Odbędzie się na pewno, nawet jeśli do czerwca przyszłego roku utrzymany zostanie obecnie obowiązujący reżim sanitarny” – zapowiadają organizatorzy Mystic Festival, na którym – mamy nadzieję – wszyscy się spotkamy!

Bilety są w sprzedaży na stronie www.tickets.mysticfestival.pl

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV