Znamy oficjalną przyczynę śmierci Kyle’a Pavone’a

Znamy oficjalną przyczynę przedwczesnej śmierci Kyle’a Pavone’a. Jak ustalił lekarz sądowy hrabstwa Oakland, wokalista We Came As Romans zmarł wskutek przedawkowania narkotyków.

Wiadomość o śmierci Kyle’a Pavone’a obiegła świat 25 sierpnia. Oficjalną przyczynę zgonu wokalisty We Came As Romans poznaliśmy jednak dopiero teraz. Niestety, Kyle Pavone zmarł wskutek przedawkowania narkotyków, o czym jako pierwszy doniósł dziennik TMZ.com.

Informację potwierdza zespół, publikując oświadczenie w mediach społecznościowych.

„Przeciwieństwem uzależnienia jest bliskość. Jeśli czujecie się wyobcowani lub zagubieni, istnieje pomoc. Prosimy, podejmujcie działanie, porozmawiajcie z rodziną czy przyjaciółmi, spotkajcie się z doradcą lub dołączcie do grupy wsparcia” – apelują członkowie We Came As Romans.

„Jeśli jesteście przyjaciółmi lub członkami rodziny kogoś, kto zmaga się z uzależnieniem, nie pozostawajcie obojątni. Jeśli jesteś artystą i potrzebujesz pomocy, stworzyliśmy fundację Kylego Pavone’a, by pomagać innym w jego imieniu” – pisze zespół.

Przypomnijmy: ostatnim albumem nagranym przez We Came As Romans z Kylem Pavonem jest „Cold Like War” z 2017 r. Z materiałem z płyty we wrześniu zespół miał wyruszyć w kolejną trasę wraz z Bullet For My Valentine (trasa miała się odbyć na terenie USA).

Kyle Pavone urodził się w 1990 r. Miał 28 lat.

fot. S. Brending (CC By-SA 3.0)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV