Zakonnice przywitają Rammstein w Chorzowie

Na niecodzienne przyjęcie przy okazji polskiego koncertu będą mogli liczyć członkowie Rammstein. Niemców, którzy w lipcu wystąpią na Stadionie Śląskim w Chorzowie, przywitają… zakonnice.

To nie żart. Osobliwą akcję powitalną dla czołowych reprezentantów Neue Deutsche Härte organizują polskie fanki Rammstein. Nawiązując do zapowiedzi zespołu, zgodnie z którymi w jednym z kolejnych teledysków mają pojawić się zakonnice, Kasia i Ela, organizatorki akcji, namawiają uczestniczki koncertu do przybycia na Stadion Śląski w stroju zakonnic.

„Niech cały świat się dowie, jak Polacy kochają zespół Rammstein. Impreza to niespodzianka dla kapeli. Wykorzystajmy zapałkę, którą dał nam zespół, i wspólnie sprawmy, by 24 lipca stadion w Chorzowie zapłonął ogniem pod znakiem Rammstein” – apelują dziewczyny.

„Dziewczęta, zaopatrzcie się w welony zakonnic” – instruują organizatorki akcji, nie zapominając również o chłopakach: „Panowie, liczymy na waszą kreatywność. Myślimy, że stroje Flake’a mogą was mocno zainspirować. Macie wolną rękę”.

Szczegóły akcji znajdziecie via [link]

Przypomnijmy: siódmy, imienny album Rammstein trafił do sprzedaży 17 maja. To pierwsze wydawnictwo grupy od czasu premiery „Liebe ist für alle da” z 2009 r. Album promują single „Deutschland”, „Radio” i „Ausländer”.

Po merch Rammstein zaglądajcie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Instagram (@rammsteinofficial)

View this post on Instagram

… no fire, but nuns!

A post shared by Rammstein (@rammsteinofficial) on

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV