Within Temptation z teledyskiem do „The Reckoning”

Jeszcze w tym roku czeka nas premiera nowej płyty Within Temptation. Zespół opublikował teledysk do pierwszego singla promującego album, w którym gościnnie zaśpiewał Jacoby Shaddix z Papa Roach.

Formacja Within Temptation, która ma przed sobą dwa koncerty w Polsce, zapowiedziała premierę nowego wydawnictwa. Siódmy longplay holenderskiej grupy ukaże się 14 grudnia. Album promuje singiel „The Reckoning”.

Jak podkreśla Sharon Den Adel, brzmienie nadchodzącej płyty Within Temptation to odpowiedź na współczesną muzykę popularną. Wokalistka nie ma o niej najlepszego zdania.

– Czuć, że współczesnej muzyce popularnej brakuje buntowniczego zacięcia – ocenia Den Adel. – Naszym głównym celem było zebranie fragmentów dźwięków, które już nagraliśmy, a następnie połączyć to, tworząc nowy muzyczny świat, który jest cięższy, brudniejszy i bardziej futurystyczny niż wszystko, co do tej pory stworzyliśmy. Opór to nasze nowe podejście do metalu – podkreśla frontwoman Within Temptation.

Siódmy album holenderskiej formacji będzie pierwszym, jaki Within Temptation wydadzą pod skrzydłami Spinefarm Records, wytwórni działającej w ramach Universal Music Group.

– Jesteśmy podekscytowani faktem podpisania jak dotąd największego kontraktu – komentuje Den Adel. – Łącząc siły z prężnie rozwijającą się, perspektywiczną siłą w biznesie muzycznym, jesteśmy pewni, że możemy stworzyć coś wyjątkowego.

Album, którego szczegółów jeszcze nie znamy, promuje singiel „The Reckoning”. W utworze gościnnie pojawił się Jacoby Shaddix z Papa Roach. Świeżo opublikowany klip do „The Reckoning” udostępniamy poniżej.

Przypomnijmy: tej jesieni Within Temptation dwukrotnie wystąpią w Polsce. Zespół najpierw przyjedzie do Poznania, by 26 października wystąpić na Międzynarodowych Targach Poznańskich, a następnie pojawi się w Warszawie, gdzie zaprezentuje się fanom 27 października na Torwarze.

Sprzedaż biletów prowadzą strony www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Merch Within Temptation znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV