We Came As Romans wydają „Cold Like War”. Jest kolejny singiel

We Came As Romans nie pozwalają zapomnieć o premierze „Cold Like War”. Krążek właśnie trafił do sprzedaży, a w sieci jest już trzeci singiel promujący krążek. „Foreign Fire” zdradza łagodniejsze odbicie albumu, którym grupa zamierza wrócić do gry.

To będzie obfita jesień, jeśli chodzi o metalcore’owe premiery. „Cold Like War” We Came As Romans należy do najbardziej wyczekiwanych.

– Szczerze mówiąc, robienie tego albumu było frustrujące – o pracach nad „Cold Like War” w niedawnym wywiadzie dla Rocksound.tv opowiadał Dave Stephens, głos We Came As Romans. – Większość branży muzycznej odwróciła się od nas podczas ostatniego procesu nagraniowego. Wiele osób nas skreśliło.

– Mieliśmy wiele do udowodnienia również naszym fanom. Wielu z nich również w nas zwątpiło. Był to dla nas straszny czas – przyznaje Stephens i dodaje: – Wiedzieliśmy, że musimy zrobić coś naprawdę dobrego, dlatego zamknęliśmy się na rok. Nigdzie nie podróżowaliśmy, nie graliśmy koncertów. Zupełnie nic przez rok.

Efekt prac, które przez ostatnie miesiące pochłonęły We Came As Romans, ujrzały światło dzienne. 20 października „Cold Like War”, piąty album zespołu, doczekał się premiery. Krążek jest już w wiodących serwisach streamingowych. Świeżo opublikowany singiel „Foreign Fire” udostępniamy poniżej.

We Came As Romans istnieją od 2005 r. Skład grupy tworzą obecnie Joshua Moore, Dave Stephens, Lou Cotton, Andy Glass, Kyle Pavone i David Puckett.

Koszulki We Came As Romans znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Stefan Brending (CC BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV