III dzień Eliminacji do Przystanku Woodstock 2017 (relacja zakończona)

Eliminacje do Przystanku Woodstock dobiegają końca. Dziś dowiemy się, które z kapel biorących udział w konkursie dostaną się na „najpiękniejszy festiwal świata”. Przed nami koncerty m.in. formacji Cinemon, Ted Nemeth i Hot Water. Jesteśmy na miejscu i prowadzimy dla was relację live – tu, na naszym Facebooku i Instagramie. Jesteście na miejscu? Tagujcie swoją obecność hasztagiem „#rockmetalshop”, a jeśli nie – bądźcie z nami online!

Przystanek Woodstock to jeden z największych na świecie festiwali rockowych, który od lat stwarza młodym zespołom szansę, by powalczyć o występ na scenach obok największych gwiazd goszczących na wydarzeniu.

Kto zagra na tegorocznym Woodstocku, rozstrzygną Eliminacje, które począwszy 8 czerwca, przez 3 dni odbywają się w klubie Progresja w Warszawie. Dziś ostatni dzień konkursu. Jego wyniki poznamy po serii koncertów, podczas których zaprezentuje się łącznie 9 kapel. Gwiazdą wieczoru będzie Jelonek.

Jesteśmy na miejscu, by relacjonować dla was całe wydarzenie – minuta po minucie.

17:00: Trzeci dzień Eliminacji do Przystanku Woodstock rozpoczęła grupa Cinemon. Co za energia!

17:31: Na wywiadzie spotkała się z nami grupa Ted Nemeth, która na scenie zamelduje się o godz. 18.50. Wbijajcie do Progresji!

17:50: Ninja Syndrom na scenie. Metalowo-rapore’owa petarda z Kielc pokazała klasę!

18:00: Jesteście w Progresji? Pamiętajcie, by tagować swoją obecność hasztagiem „#rockmetalshop”.


18: 55:
Ted Nemeth na scenie, a pod sceną piszczą fanki – czyli jak zawsze 😉

19:05: Mały fragment show Ted Nemeth, a dokładniej „Retrocukierni”. Lubicie alternatywnego rocka? Musicie sprawdzić ten numer!


19:10:
Korzystając z okazji, porozmawialiśmy z Ninja Syndrom. Wywiad wkrótce na RockMetalNews!

19:50: Kobiecy pierwiastek Setheist w akcji. Publiczność zaczarowana!

20:10: Weterani z Hot Water pokazali znakomitą formę. Czy to wystarczy, by mogli zagrać na Woodstocku? Wkrótce wszystko będzie jasne. Wyniki zostaną podane wieczorem.

20:20: Zima, który prowadzi Eliminacje do Przystanku Woodstock, ledwo mówi, więc w zakomunikowaniu, ile zostało jeszcze kapel, pomaga mu Krawiec – nasz przyjaciel, wspaniały radiowiec i menadżer sceny. „Jeszcze dwie” – daje znać Krawiec.

20:31: Hengelo gra w Progresji jako przedostatnia ekipa.

21:45: Są już wyniki!

 

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV