Tool opublikował pierwszy singiel z nowej płyty. „Fear Inoculum”

Stało się. Tool udostępnił pierwszy od 13 lat premierowy utwór. Jeszcze gorący singiel „Fear Inoculum” zapowiada długo wyczekiwany nowy album grupy, który – tym razem już na pewno – trafi do sklepów 30 sierpnia.

Czy to powrót Tool, na jaki czekaliśmy? Oczekiwania są ogromne, dlatego nie wyrokujemy. Każdy niech oceni sam. „Fear Inoculum” odsłuchacie poniżej.

Wiemy już wszystko: album „Fear Inoculum” ukaże się 30 sierpnia. Znamy też okładkę i długość płyty. Nowej muzyki Tool czeka nas sporo. Jak wyjawił gitarzysta Adam Jones, na „Fear Inoculum” znajdzie się 85 min. muzyki, przy czym będzie to zaledwie 7 utworów. Żaden nie będzie miał mniej niż 10 min. Póki co wszystko się zgadza. Długość najnowszego singla Tool to 10:22…

Przypomnijmy: Tool ma za sobą europejską trasę, w ramach której Amerykanie odwiedzili również Polskę. Ich polski występ odbył się 11 czerwca na Impact Festivalu. W kuluarach mówi się, że Tool wróci do Europy w przyszłym roku. Póki co jednak nie ma żadnych oficjalnych informacji na ten temat.

Merch Tool, w tym bestsellerowe koszulki i bluzy, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV