Three Days Grace z coverem superprzeboju Gotye

Three Days Grace przypominają o sobie coverem jednego z największych hitów ostatniej dekady. Zespół opublikował właśnie własną wersję utworu „Somebody That I Used To Know” Gotye.

Pamiętacie jeszcze „Somebody That I Used To Know”? Utwór Gotye, który przed jego publikacją był szerzej nieznanym artystą indie, 10 lat temu podbił dosłownie cały świat, na długie miesiące dominując listy przebojów. Na YouTube zbliża się do granicy półtora miliarda odtworzeń. To jeden z największych przebojów naszych czasów.

„Somebody That I Used To Know” to również jeden z ulubionych utworów Matta Walsta, wokalisty Three Days Grace.

– Kiedy pierwszy raz go usłyszałem, miałem gęsią skórkę. Wcześniej zdarzyło mi się to może kilka razy. Pamiętam, że słuchałem tego na okrągło i po prostu się cieszyłem. Muzyka uwalnia w mózgu substancje chemiczne odpowiedzialne za odczuwanie przyjemności. To naprawdę najlepszy narkotyk – uważa frontman Three Days Grace.

Matt Walst wspólnie z kolegami postanowili złożyć hołd Gotye, nagrywając własną interpretację superprzeboju „Somebody That I Used To Know”.

Nagranie możecie sprawdzić poniżej.

Przypomnijmy: dyskografię Three Days Grace zamyka album „Outsider” z 2018 r. Album okazał się sporym sukcesem. „Outsider” dotarł do trzeciego miejsca notowania Billboardu Top Hard Rock Albums oraz do 24 uwzględniającego wszystkie najlepiej sprzedające się płyty w Stanach Zjednoczonych.

Skład Three Days Grace tworzą wokalista Matt Walst, gitarzysta Barry Stock, basista Brad Walst i perkusista Neil Sanderson.

Licencjonowany merch Three Days Grace, w tym bestsellerowe wzory koszulek, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV