Terrific Sunday z nowym materiałem i apelem do fanów

Do nagrania drugiej płyty przymierza się grupa Terrific Sunday. Po rozstaniu z wytwórnią poznaniacy zwracają się do fanów z prośbą o pomoc w realizacji wydawnictwa. „Materiał na drugi album Terrific Sunday mamy już domknięty od dłuższego czasu” – informuje zespół.

Dwie epki, nominowany do Fryderyków debiut „Strangers, Lovers” i szereg koncertów, m.in. u boku Nothing But Thieves, Hey i Artura Rojka. Terrific Sunday mają się czym pochwalić, ale czas na nowe wyzwania, a przede wszystkim – na kolejny album.

O nagraniu drugiej płyty grupa opowiadała nam już w 2017 r. przy okazji wywiadu w barze Whiskey In The Jar Poznań. Teraz zespół jest o krok dalej, mając gotowy materiał. Jego wydanie nie jest jednak łatwym zadaniem.

– Po niespełna 3 latach i wydaniu naszego debiutanckiego albumu „Strangers, Lovers” rozwiązaliśmy kontrakt z wytwórnią Sony Music. Nadszedł czas na nagranie drugiej płyty. Tym razem będziemy robić to własnym sumptem – wyjaśniają członkowie Terrific Sunday.

– Do realizacji tego planu potrzebujemy Waszej pomocy – do fanów zwraca się zespół. – Materiał na drugi album Terrific Sunday mamy już domknięty od dłuższego czasu. Zależy nam, żeby był jeszcze lepszy niż nasz debiut, dlatego chcemy nagrać go z Marcinem Borsem, jednym z topowych producentów muzycznych w Polsce.

Na portalu OdpalProjekt.pl została utworzona zbiórka pieniędzy na realizację drugiej płyty Terrific Sunday. W zamian za dowolną wpłatę grupa oferuje nagrody – od drobnego merchu po możliwość dogrania się do płyty i stania się oficjalnym sponsorem krążka. Jak wyjaśniają członkowie formacji, zebrane środki zostaną przeznaczone na wszelkie koszty związane z nagraniami, takie jak wynajęcie studia, miks czy mastering.

Szczegóły zbiórki znajdziecie via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV