Slipknot z tajemniczą zapowiedzią. Singiel lub nowe maski?

Slipknot rozkręca się z promocją nowej płyty. W najbliższy weekend zespół pojawi się w popularnym programie „Jimmy Kimmel Live!”. To jednak nie wszystko. Grupa udostępniła tajemnicze nagranie, które może być zapowiedzią premierowego singla lub prezentacji nowych masek.

Do premiery długo wyczekiwanego albumu Slipknot pozostało jeszcze trochę czasu, ale zespół najwyraźniej nie zamierza odkładać promocji płyty na później. W piątek, 17 maja, autorzy „Iowa” wystąpią w talk-show prowadzonym przez Jimmy’ego Kimmela.

Najprawdopodobniej dzień wcześniej Slipknot zaprezentuje coś nowego. Singiel, a może aktualne maski? Obie możliwości wchodzą w grę, choć większość obserwatorów skłania się ku drugiej opcji. W ostatnim czasie Corey Taylor informował o współpracy ze specjalistą od efektów specjalnych, z którym wspólnie kreował swój nowy sceniczny look. O maskach wypowiadał się również Shawn „Clown” Crahan, który przyznał, że… nie podobają się jego żonie.

Oceńcie sami: enigmatyczny teaser udostępniamy poniżej.

Przypomnijmy: nowy album Slipknot, następca „.5: The Gray Chapter” z 2014 r., ma trafić do sprzedaży 9 sierpnia. Szósty longplay Slipknot promuje póki co jeden singiel: „All Out Life”.

– Podróż, w która zamierzam zabrać ludzi na tym albumie, to pokazanie im, co dzieje się z depresją, kiedy nie masz leków, na których możesz polegać. To bardzo mroczna podróż. To będzie zło – nowy materiał Slipknot w niedawnym wywiadzie komentował Corey Taylor.

– Nie oszukujmy się: to będzie coś nieprzyzwoitego – podsumował wokalista.

Polski koncert Slipknot odbędzie się 25 czerwca na powracającym po latach Mystic Festival.

Najnowszy merch Slipknot, w tym koszulki i inne akcesoria, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

View this post on Instagram

We are not your kind. slipknot1.com | Link in bio

A post shared by Slipknot (@slipknot) on

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV