Slipknot rozpoczął europejską trasę. Zobacz video z Rock Am Ring

Slipknot już w Europie. Amerykanie w miniony weekend zagrali w Finlandii i dwa razy w Niemczech. W sieci jest już zapis transmisji niedzielnego koncertu Slipknot z festiwalu Rock Am Ring.

W piątek, 7 czerwca, na festiwalu Rockfest w Finlandii Slipknot zainaugurował jedną z najbardziej wyczekiwanych tras tego lata. Seria koncertów promujących album „We Are Not Your Kind”, którego premierę wyznaczono na 9 sierpnia, obejmie 19 koncertów szlakiem największych europejskich festiwalu.

W niedzielę, 9 czerwca, zamaskowani metalowcy z Iowa pojawili się jako headliner na festiwalu Rock Am Ring w niemieckim Nürburgu. Zespół już wcześniej zapowiedział, że będzie transmitował swoje show – i tak też się stało. Na kanale Slipknot pojawił się zapis całego koncertu z Rock Am Ring. Jeśli jesteście ciekawi formy grupy przed polskim koncertem, warto sprawdzić ten materiał.

Nagranie udostępniamy poniżej.

Przypomnijmy: bieżąca trasa Slipknot odbywa się w ramach promocji płyty „We Are Not Your Kind”. Jak zapowiada Corey Taylor, album będzie powrotem do muzycznych korzeni zespołu.

„Spoiler: nowy album ma momenty rodem z «Iowa». Ma też coś z «Vol. 3» – za pośrednictwem Twittera niedawno informował wokalista.

„W przeważającej większości to jednak «We Are Not Your Kind». Mam nadzieję, że to rozwieje wątpliwości. Cieszcie się nowym rozdziałem. Do zobaczenia już niedługo!” – dodał muzyk.

Polski koncert Slipknot odbędzie się 25 czerwca na powracającym po latach Mystic Festival w Tauron Arenie.

Jeśli chcecie zobaczyć Slipknot, a jeszcze nie macie biletów, powinniście się pośpieszyć – od organizatorów wiemy, że biletów pozostało niewiele, przede wszystkim na pierwszy dzień imprezy…

Koszulki, płyty i gadżety Slipknot znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV