Slipknot prosto ze studia. Making of pierwszego singla

To już pewne: w przyszłym roku czeka nas premiera kolejnej płyty Slipknot. Zespół udostępnił krótki videoraport ze studia, w którym powstał pierwszy singiel promujący jeden z najbardziej wyczekiwanych albumów 2019 r.

Nowy album Slipknot jest już na ukończeniu. Jak zdradził niedawno perkusista Shawn „Clown” Crahan, zespół wybiera najlepsze spośród już zarejestrowanych utworów, tak by najpóźniej w połowie przyszłego roku móc zaprezentować całość. Póki co w obiegu jest pierwszy singiel z długo wyczekiwanej płyty Slipknot, który w miesiąc po premierze liczy sobie przeszło 20 mln wyświetleń na YouTube.

Przekroczenie pułapu 20 mln wyświetleń skłoniło Slipknot do udostępnienia krótkiego filmu, obrazującego proces nagrywania singla „All Out Life”. Film znajdziecie poniżej.

– Każdy mówi o toksycznej społeczności fanów w naszych czasach. Moim zdaniem chodzi o toksyczną mentalność, która nie jest niczym dobrym i która mnie też dotyka. Kocham nową muzykę, ale jednocześnie nie odwracaj się plecami do tego, co było wcześniej. Nie odwracaj się plecami do ludzi, którzy pracowali, by stworzyć grunt dla ciebie. To zbiorowy apel do wszystkich, żeby połączyć się i powiedzieć: „Wiesz co? Nie rozmawiajmy o tym, czy coś jest stare, czy nowe. Rozmawiajmy o tym, jakie to jest, czy jest dobre, czy jest prawdziwe. Zacznijmy ogarniać rzeczy, które są ważne, bo stoi za nimi jakaś historia, a nie dlatego, że są nowe – w rozmowie o „All Out Life” z Beats 1 mówił Corey Taylor, komentując singiel „All Out Life”.

– Dla mnie osobiście to było kilka ciężkich lat – w niedawnym wywiadzie dla popularnego podcastu Full Metal Jackie zwierzył się Corey Taylor. – W najnowszych tekstach zawarłem elementy depresji, z którą walczyłem, przy okazji określając sposób, w jaki chcę o niej pisać. Dla mnie są to najlepsze teksty, jakie kiedykolwiek napisałem. Prawdopodobnie na przestrzeni tych wszystkich lat nigdy się tak nie otworzyłem

– Wiem, że Clown (perkusista Slipknot – red.) był pod wrażeniem, jak szczere i surowe są te teksty. Zupełnie jak kiedyś – podsumował wokalista.

Przypomnijmy: Slipknot zagra w Polsce 25 czerwca 2019 r. jako główna gwiazda powracającego po latach Mystic Festival.

Koncert znajdziecie w naszej najnowszej rozpisce koncertów na przyszły rok.

Najnowszy merch Slipknot, w tym koszulki i inne akcesoria, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV