Slipknot pobił własny rekord nowym singlem „All Out Life”

Powody do świętowania ma Slipknot. Wraz z opublikowanym 1 listopada singlem „All Out Life” zespół pobił własny rekord, dobijając do blisko 3,5 mln wyświetleń na YouTube w ciągu zaledwie 24 godzin!

Podziękowania Slipknot może kierować do fanów, a także do Shawna „Clowna” Crahana, który sam zmontował klip do „All Out Life”. Jego praca została doceniona. By osiągnąć imponujący pułap niespełna 3,5 mln odtworzeń w serwisie YouTube, teledysk do „All Out Life” potrzebował zaledwie 24 godzin. Tym samym Slipknot pobił własny rekord, jeśli chodzi o największą na świecie platformę video.

Wyświetlenie klipu do „All Out Life” nie zatrzymują się, a to dopiero początek – teledysk jest bowiem na YouTube dopiero od kilku dni (dokładnie od 1 listopada – red.). To dla Slipknot wręcz wymarzony początek procesu wydawniczego nowej płyty.

– Każdy mówi o toksycznej społeczności fanów w naszych czasach. Moim zdaniem chodzi o toksyczną ideę, która nie jest niczym dobrym i która mnie też dotyka. Kocham nową muzykę, ale jednocześnie nie odwracaj się plecami do tego, co było wcześniej. Nie odwracaj się plecami do ludzi, którzy pracowali, by stworzyć grunt dla ciebie. To zbiorowy apel do wszystkich, żeby połączyć się i powiedzieć: „Wiesz co? Nie rozmawiajmy o tym czy coś jest stare, czy nowe. Rozmawiajmy o tym, jakie to jest, czy jest dobre, czy jest prawdziwe. Zacznijmy ogarniać rzeczy, które są ważne, bo stoi za nimi jakaś historia, a nie dlatego, że są nowe – w rozmowie o „All Out Life” z Beats 1 do fanów zaapelował Corey Taylor.

Wokalista wcześniej mówił o wymowie tekstów z nowej płyty Slipknot, określając je jako szczere i surowe.

– Dla mnie osobiście to było kilka ciężkich lat – w niedawnym wywiadzie dla popularnego podcastu Full Metal Jackie zwierzył się Corey Taylor. – W najnowszych tekstach zawarłem elementy depresji, z którą walczyłem, przy okazji określając sposób, w jaki chcę o niej pisać. Dla mnie są to najlepsze teksty, jakie kiedykolwiek napisałem. Prawdopodobnie na przestrzeni tych wszystkich lat nigdy się tak nie otworzyłem

– Wiem, że Clown (perkusista Slipknot – red.) był pod wrażeniem, jak szczere i surowe są te teksty. Zupełnie jak kiedyś – podsumował wokalista.

„All Out Life” udostępniamy poniżej.

Przypomnijmy: Slipknot zagra w Polsce 25 czerwca 2019 r. jako główna gwiazda powracającego po latach Mystic Festival.

Koncert znajdziecie w naszej najnowszej rozpisce koncertów na przyszły rok.

Najnowszy merch Slipknot, w tym koszulki i inne akcesoria, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV