Slash nakręcił w Polsce teledysk. „The Call of the Wild”

Kurz po koncercie Slasha w Łodzi zdążył już opaść, ale wraca do niego sam muzyk. Gitarzysta Guns N’ Roses, który 12 lutego wystąpił w Atlas Arenie, opublikował nowy klip – w całości nakręcony podczas pobytu Slasha w Polsce!

Slash lubi grać w Polsce. Kiedy już wybiera się w trasę po Europie, nie pomija naszego kraju, a na miejscu zawsze może liczyć na gorące przyjęcie ze strony fanów. Tak było i tym razem. Specjalną akcję powitalną dla Slasha przy wsparciu Antyradia przygotował niezawodny fanclub Slash Army Poland. Muzyk wyjechał ponadto z Polski z obrazem namalowanym przez Szymona Chwalisza, najbardziej rockowego malarza w Polsce, który wcześniej pomalował dla Slasha gitarę, ostatecznie przekazaną na aukcję WOŚP.

Aby podziękować za entuzjazm, jakim fani w Polsce witają go za każdym razem, Slash nagrał specjalny teledysk. Klip do „The Call of the Wild” – bo o nim mowa – został zmontowany z ujęć nakręconych podczas koncertu w łódzkiej Atlas Arenie oraz tuż przed nim: w czasie przygotowań i na backstage’u.

Teledysk możecie zobaczyć poniżej.

Przypomnijmy: koncert Slasha w Łodzi organizowała agencja Metal Mind Productions. Występ był częścią trasy promującej najnowszy album muzyka nagrany z Mylesem Kennedym i formacją The Conspirators pt. „Living The Dream”.

Merch Slasha, w tym koszulki, płyty i bestsellerowe biografie muzyka Guns N’ Roses, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV