Skillet zapowiada nowe wydawnictwo. „Unleashed” w wersji deluxe

W rok po wydaniu swojego ostatniego albumu Skillet planują wypuścić nową rzecz – wersję deluxe płyty „Unleashed”. Na krążek trafią nigdy wcześniej niepublikowane utwory oraz remiksy „Fell Invincible”, „The Resistance” i „Stars”.

Takie wydawnictwa mogą zostać odebrane jako odcinanie kuponów od swoich dokonań, ale biorąc pod uwagę sukces płyty „Unleashed”, chęć wydania przez Skillet okolicznościowej wersji płyty nie jest szczególnym zaskoczeniem. Krążek zaliczył imponujące wyniki sprzedażowe, wielokrotnie pojawiając się w zestawieniach „Billboardu”.

W wersji deluxe, której premierę pochodząca z Wisconsin formacja zapowiedziała na 17 listopada, „Unleashed” wzbogaci się o 5 premierowych utworów oraz 3 remiksy. Co do nowości – jedną z nich będzie wspólny numer z Lacey Sturm, byłą wokalistką grupy Flyleaf. Remiksów doczekają się natomiast single „Feel Invincible”, „Stars” i „The Resistance”.

Krążek jest dostępny w preorderze na stronie Skillet. Krótko po premierze „Unleashed Beyond” trafi na wiodące serwisy streamingowe.

Przypomnijmy: „Unleashed”, ostatni album Skillet, ukazał się 5 sierpnia 2015 r. Do dziś grupa sprzedała przeszło 12 mln egzemplarzy swoich wydawnictw, dwukrotnie zdobywając nominację do nagrody „Grammy”. Ich podwójnie platynowy singiel „Monster” był ósmym najczęściej streamowanym rockowym utworem w USA; w chwili obecnej utwór ma ponad 100 mln odsłuchań na Spotify.

Utwór do odsłuchu udostępniamy poniżej.

Aktualny skład Skillet tworzą John Cooper, Korey Cooper, Jen Ledger i Seth Morrison.

fot. Andre T. (CC BY-ND 2.0)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV