Skillet z nowym klipem do „Legendary”

Premiera „Victorious”, nowej płyty Skillet, coraz bliżej. Zespół zdążył już opublikować trzy single promujące album. Formacja udostępniła właśnie pierwszy teledysk z planowanego na sierpień wydawnictwa.

„Legendary” to pierwszy singiel z „Victorious”. Bez oficjalnego teledysku utwór zdołał nabić blisko 10 mln odsłon. Wynik wkrótce może być jeszcze lepszy. Klip do „Legendary” właśnie pojawił się w sieci.

„Legendary”, podobnie jak inne premierowe utwory, zespół małżeństwa Cooperów zaprezentuje na trzech zapowiedzianych koncertach w Polsce. Z materiałem z płyty „Victorious” grupa wystąpi 12 listopada w Centrum Koncertowym A2 we Wrocławiu, 13 listopada w klubie Stodoła w Warszawie, a także 20 listopada w klubie Studio w Krakowie.

– Cieszymy się, że wracamy z trasą koncertową do Europy. Nie mogę się doczekać, aby podzielić się nową muzyką z fanami – komentuje John Cooper, frontman Skillet. – Widzę mnóstwo komentarzy od naszych międzynarodowych fanów na portalach społecznościowych.

– Cieszę się, że będziemy mogli dać fanom niesamowity, pełny zestaw naszych nowych piosenek, a przy okazji też porozmawiać ze starymi i nowymi fanami podczas M&G – dodaje Cooper.

Polskie koncerty Skillet organizuje agencja Live Nation. Oficjalna premiera „Victorious” 2 sierpnia.

Merch Skillet znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV