Skillet na trzech koncertach w Polsce

Są tu fani Skillet? Jeden z najlepiej sprzedających się zespołów rockowych XXI w. ogłasza trasę koncertową i premierę nowej płyty. Z materiałem z „Victorious” Skillet zagra w Polsce aż 3 koncerty!

Nowym albumem Skillet wieszczy sobie zwycięstwo, a przynajmniej na to wskazuje nazwa płyty, którą rockowa gwiazda z Tennessee zamierza wydać 2 sierpnia. „Victorious” będzie dziesiątym pełnometrażowym wydawnictwem amerykańskiej formacji, mogącej pochwalić się przeszło 12 mln sprzedanych egzemplarzy swoich albumów (sic!), a także dwoma nominacjami do Grammy.

Z utworami z „Victorious” Skillet zagra w Polsce 12 listopada w Centrum Koncertowym A2 we Wrocławiu, 13 listopada w klubie Stodoła w Warszawie oraz 20 listopada w klubie Studio w Krakowie.

– Cieszymy się, że wracamy z trasą koncertową do Europy. Nie mogę się doczekać, aby podzielić się nową muzyką z fanami – komentuje John Cooper, frontman Skillet. – Widzę mnóstwo komentarzy od naszych międzynarodowych fanów na portalach społecznościowych. Priorytetem było dla mnie spotkanie z nimi i wspólne spędzenie czasu.

– Cieszę się, że będziemy mogli dać fanom niesamowity, pełny zestaw naszych nowych piosenek, porozmawiać ze starymi i nowymi fanami podczas M&G’’ – podsumowuje Cooper.

Bilety trafią do ogólnej sprzedaży w piątek, 17 maja, o godz. 10.00 na LiveNation.pl

Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl rozpocznie się w czwartek, 16 maja, o godz. 10:00 i potrwa do piątku do godz. 9:00. Przedsprzedaż dla klientów banku Citi Handlowy ruszy dzień wcześniej o godz. 10.00 i zakończy się w piątek o godz. 9:00

Szczegóły udostępniamy poniżej.

Aktualny skład Skillet tworzą John Cooper, Korey Cooper, Jen Ledger i Seth Morrison.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV