Rob Halford w nowym klipie In This Moment

To bez wątpienia najbardziej wyczekiwany teledysk z najnowszej płyty In This Moment. Dowodzona przez Marię Brink formacja zaprosiła do współpracy Roba Halforda. Frontman Judas Priest nie odmówił występu w oficjalnym klipie do „Black Wedding”!

„Ritual”, szósty album pochodzącej z Los Angeles grupy In This Moment, zebrał bardzo dobre noty. Zespół na wszystko zapracował sam, choć na krążku pojawił się ważny gość. Mowa o Robie Halfordzie z Judas Priest, który zaśpiewał w utworze „Black Wedding”.

Publikacja klipu do „Black Wedding” była kwestią czasu. W teledysku, który właśnie doczekał się premiery, nie zabrakło głównodowodzącego w Judas Priest. W jakiej roli pojawia się Halford, sprawdzicie poniżej.

Przypomnijmy: premiera „Ritual” miała miejsce 21 lipca ub.r.

– Nasi fani pokochali te utwory, mamy dobry feedback – krążek komentował Chris Howorth, gitarzysta In This Moment.

– Jeśli chodzi o mnie, chciałem, żeby ten materiał brzmiał zupełnie inaczej niż nasze wcześniejsze wydawnictwa, tak by nie było to odcinanie kuponów od tego, co już zrobiliśmy – stwierdził Howorth. – Zawsze staramy się przekraczać granice, szukamy nowych kierunków. Chcemy tworzyć rzeczy, które różnią się od rzeczy już przez nas nagranych. Oznacza to mniej lub więcej gitar, mniej lub więcej sampli, klawiszy, czegokolwiek. Po prostu: zawsze staramy się stworzyć coś innego.

– Mieliśmy wizję tego, jak „Ritual” ma zabrzmieć jako całość. Analizowaliśmy każdy szczegół. Zwracaliśmy uwagę na to, jak to wszystko będzie brzmieć razem, odtwarzane utwór po utworze – podsumował gitarzysta.

Jeżeli chodzi o koncertowe plany In This Moment, zespół czeka wspólna trasa z Halestorm, która rozpocznie się na początku maja i potrwa do końca wakacji (z kilkoma przerwami na koncerty festiwalowe). Koncertu w Polsce grupa póki co nie ma w planach.

Licencjonowany merch In This Moment znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV