Projekt gitarzysty Rammstein z nowym utworem

Rammstein wciąż pracuje nad długo wyczekiwanym, nowym albumem. Richard Kruspe, gitarzysta niemieckiej formacji, ma jednak opanowany multitasking i mocno angażuje się w swój drugi zespół. W sieci pojawił się właśnie najnowszy singiel jego projektu Emigrate.

Pierwszy album Emigrate ukazał się w 2007 r. W sumie dowodzona przed Richarda Kruspe z Rammstein grupa ma na koncie 2 wydawnictwa (drugie to „Silent So Long” z 2014 r.). Wkrótce zespół dopisze do swojego dorobku kolejne. Dokładnie 30 listopada Emigrate wydadzą swój trzeci longplay.

Na „A Million Degrees” nie zabraknie gości. Materiał z płyty powstał przy udziale m.in. Tilla Lindemanna z Rammstein, Tobiasa Forge’a z Ghost i Benjamina Kowalewicza z Billy Talent, który zaśpiewał na „1234”, jeszcze gorącym singlu Emigrate.

Utwór udostępniamy poniżej.

Jak przedstawia się temat wyczekiwanej płyty Rammstein?

– W chwili obecnej wszystko wskazuje na to, że wydamy album wiosną 2019 r. – informował niedawno Paul Landers, drugi gitarzysta Rammstein.

– Z jakiegoś powodu przeczuwam, że to ostatnie nagranie, jakie zrobimy – wcześniej komentował Richard Kruspe. – Być może będzie inaczej, ale mam takie przeczucie, dlatego chciałbym dać z siebie 200 proc. na nowym albumie. Kiedy słucham tego materiału, dostrzegam potencjał. Jestem bardzo zadowolony z tego, nad czym teraz pracujemy.

Przypomnijmy : ostatnim wydawnictwem Rammsteina jest wydane w maju koncertowe DVD „Rammstein: Paris”.

Płyty, koszulki oraz książkę „Rammstein – Die Band” autorstwa Łukasza Dunaja, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV