Powstanie gra o Kiss. „Fani rocka pokochają ją”

Jedna z najbardziej wyrazistych ekip w historii rocka, grupa Kiss, wkrótce doczeka się gry komputerowej na swój temat. Gra lada dzień pojawi się w App Storze i jak zapowiadają producenci, będzie pozwalała na stworzenie własnej legendy rocka!

Podbicie szołbizu w realu nie jest łatwym przedsięwzięciem, ale w środowisku gry Kiss Rock City jak najbardziej jest to możliwe – śladami formacji Kiss, która rockowy biznes zna jak własną kieszeń.

Bo to właśnie Kiss są patronami gry Kiss Rock City stworzonej przez firmę Sproing. Członkowie zespołu na potrzeby gry nie tylko użyczyli swojego wizerunku, ale też brali udział w procesie jej tworzenia. Efekt mamy poznać wkrótce.

Gra będzie polegała na budowaniu własnego bandu: od etapu kompletowania składu i grania w małych klubach do etapu zapełniania stadionów, podpisywania kontraktów i tworzenia własnej legendy. W grze w roli mentorów i wzorów do naśladowania pojawią się oczywiście Gene Simmons i reszta Kiss.

– Dla kogoś, kto tak jak ja sam muzykuje, praca z Kiss i stworzenie z nimi gry na urządzenia przenośne to spełnienie marzeń – przyznaje Harald Riegler, szef Sproing. I zachęca: – Gra gwarantuje wciągającą, muzyczną rozgrywkę. Fani rocka i związanych z nim gier pokochają ją!

Niestety, gry póki co nie ma jeszcze w App Storze, nie wiadomo też, kiedy będzie dostępna do pobrania. Jedno jest pewne – jest na co czekać…

Merch Kiss znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV