Powstała gra o Rammstein. Rozgrywka dla wiernych fanów

Nowy album Rammstein, którego premiera ma stadionową trasę Niemców, to jeden z najbardziej wyczekiwanych albumów 2019 r. Zespół na dobre rozpoczął promocję płyty. Do sprzedaży trafiła właśnie gra planszowa o Rammstein.

Z najnowszych informacji przekazanych przez Richarda Kruspe, gitarzystę Rammstein, wynika, że długo wyczekiwany album grupy będzie miał swoją premierę już w kwietniu. Nie czekając do tego czasu, niemieccy giganci industrialnego metalu już teraz wzbogacili ofertę merchu. I tak w sprzedaży znalazła się gra, w której mocni poczują się przede wszystkim najwierniejsi fani Rammstein.

Gra ma charakter quizu. Zawiera 400 pytań po niemiecku i po angielsku. Każde z pytań wymaga dobrej znajomości historii niemieckiej grupy. Rozgrywka przeznaczona jest dla 2-6 graczy w wieku powyżej 16 lat, cena zaś to 65 euro. Jeśli macie wśród najbliższych fana Rammstein, a spóźniliście się z prezentami – to może być to.

Wygląd planszy sprawdzicie poniżej.

Przypomnijmy: trasa promująca nowy album Rammstein rozpocznie się w maju 2019 r. Nasz kraj zespół odwiedzi nieco później, 24 lipca przyjeżdżając na koncert do Chorzowa. Wydarzenie odbędzie się na wyremontowanym Stadionie Śląskim.

Ci, którzy nie mają jeszcze biletów, mogą mieć spory problem, by je zdobyć. Jak poinformowała agencja Live Nation, wydarzenie jest już wyprzedane.

Merch Rammstein, w tym koszulki oraz książkę „Rammstein – Die Band” autorstwa Łukasza Dunaja, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV